Perfect Super Central 2Br Apartment

23 Gråbrødrestræde, Copenhagen City Centre, København, Danmark - Vis på kortet
9.2/10 · 4 anmeldelser

Gæsterne kan nå Perfect Super Central 2Br Apartment ferielejlighed i bil fra Kobenhavn Kastrup lufthavn på 15 minutter.

Placering

Trinitatis Kirke ligger omkring 450 meter fra stedet, mens Gammel Strand metrostation ligger 300 meter væk derfra. Tivoli kan man nå inden for 1 km. Bar Ps Bar & Grill kan man nå på 5 minutters gåtur. Det er inden for 10-minutters kørsel fra Frederiksberg Have og tæt på Skt Nikolaj Kirke.

Værelser

Perfect Super Central 2Br Apartment ferielejlighed består af 1 soveværelser. Der er 1 badeværelser.

Mad & Drikkevarer

Denne indkvartering indeholder også et udstyret køkken. 10 minutters spadsergang til Norreport kabelbanestation.

Hvorfor vælge Perfect Super Central 2Br Apartment København?

Vælg værelse

Vigtigste faciliteter

  • Gratis WiFi

  • Børnevenlig

General
  • Gratis WiFi
  • Børnevenlig
1/6

Internet

  • Gratis Wi-Fi på offentlige områder

Parkeringsmuligheder

  • Parkering

For børn

  • Tremmesenge/vugger

På værelser

  • Dagligstue
  • Te- og kaffefaciliteter
  • Spisebord

Enheder

  • Fladskærms TV

Vigtig information

Indtjekning:
fra 16:00 indtil 23:59
Udtjekning:
indtil 11:00

Hvornår bliver du?

Fra USD 1514 per nat
Indtjekning 2 Jul 2026
Udtjekning 3 Jul 2026
Gæster 2 gæster

Voksne:

2

Børn:

0
Alle priser er bekræftet
Sådan bekræftede vi priserne Vores team tjekker regelmæssigt priser for at sikre, at du ser de lavest tilgængelige priser. Vi sammenligner dem med hotelpriser og andre udbydere. Hvis der dukker rabatter eller kampagner op, opdateres priserne på vores hjemmeside i overensstemmelse hermed.

Værelser

Billeder af Perfect Super Central 2Br Apartment København

Beliggenhed af Perfect Super Central 2Br Apartment København

23 Gråbrødrestræde, Copenhagen City Centre, København, Danmark

Vartegn
Gode restauranter
Transport

Steder i nærheden

    Gæsteanmeldelser om Perfect Super Central 2Br Apartment København

    Baseret på vurderinger fra betroede udbydere

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort

    Anmeldelse er ikke sendt.

    Prøv igen.

    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Britisk pund
    • AUD Australsk dollar
    • CAD Canadisk dollar
    • BRL Brasiliansk real
    • CNY Kinesiske yuan
    • CZK Tjekkiske koruna
    • DKK Dansk krone
    • HKD Hong Kong dollar
    • ILS Nye israelske shekel
    • JPY Japanske yen
    • MYR Malaysisk ringgit
    • NZD Newzealandsk dollar
    • NOK Norsk krone
    • PLN Polske zloty
    • RON Rumænske lei
    • RUB Russisk rubel
    • SAR Saudi riyal
    • SGD Singapore dollar
    • ZAR Sydafrikanske rand
    • KRW Sydkoreanske won
    • SEK Svensk krone
    • CHF Schweizerfranc
    • TRY Tyrkisk lira
    • UAH Ukrainsk hryvnia
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailandsk baht
    Vælg sprog
    100% Verificerede anmeldelser
    Hvornår bliver du?
    Fra USD 1514 per nat
    Indtjekning 2 Jul 2026
    Udtjekning 3 Jul 2026
    Gæster 2 gæster

    Voksne:

    2

    Børn:

    0
    Alle priser er bekræftet
    Sådan bekræftede vi priserne Vores team tjekker regelmæssigt priser for at sikre, at du ser de lavest tilgængelige priser. Vi sammenligner dem med hotelpriser og andre udbydere. Hvis der dukker rabatter eller kampagner op, opdateres priserne på vores hjemmeside i overensstemmelse hermed.
    Check-in og checkout
    2 Jul 2026
    3 Jul 2026
    Gæster
    2 gæster
    Vi er her for at hjælpe
    Hej! Har du et spørgsmål? Send os en besked – vores team hjælper dig gerne.
    Dine oplysninger:
    Emne:
    Besked:
    Thank you for your message. Vi vender tilbage til dig snarest!
    Din besked blev ikke leveret
    Vigtig information
    Perfect Super Central 2Br Apartment
    Indtjekning:
    fra 16:00 indtil 23:59
    Udtjekning:
    indtil 11:00